Site menu:

II Zjazd bylych wychowankow Domu Dziecka w Krowiarkach

UWAGA! Byli wychowankowie Państwowego Domu Dziecka w KROWIARKACH k/ RACIBORZA z lat 1949 – 1958. W dniach 7,8 i 9 sierpnia 2013 r. organizujemy II Zjazd. Zakwaterowanie uczestników zaplanowano na terenie Hotelu „SOKÓŁ” przy ul. Żeromskiego 2 w Raciborzu. Tel. 32/415 27 88. Cena doby hotelowej od jednej osoby wynosi 60 zł. Pełna informacja o hotelu „SOKÓŁ” znajduje się na stronie internetowej pod hasłem boking.com Organizatorem zjazdu jest: Roman STARK tel. 504 383 047, adres e-mailowy: romstar@gazeta.pl Proszę zatem o zgłaszanie swojego uczestnictwa w zjeżdzie na podane formy komunikacji t.j telefon lub -email. Z uwagi na to, iż właściciel hotelu wymaga wpłacenia zaliczki na poczet rezerwacji miejsc hotelowych – prosze o dokonanie wpłat w zależności od zadeklarowanego czasu pobytu na terenie hotelu. Oto dane konta: Bank Zachodni WBK, Jan STARK, 47-100 Strzelce Opolskie ul. Jana Rychla 10/52 Nr – 85 1090 2239 0000 0001 2113 4817 z dopiskiem: Zjazd Krowiarki. Informuję, że nieopodal hotelu znajduje się lokal gastronomiczny, gdzie mamy zapewnione wyżywienie wg indywidualnego zamówienia. W dniu 7 sierpnia w godz. popołudniowych zakwaterowanie w hotelu. W dniu 8 sierpnia 2013 r. po śniadaniu – wyjazd uczestników swoimi środkami lokomocji do pałacu w Krowiarkach, gdzie przewidujemy całodzienny pobyt z obiadem w formie kateringu (cena obiadu do póżniejszego ustalenia na koszt uczestnika zjazdu). Właścicielka pałacu Pani. Piwek Anna zgodziła się na udostępnie nie nam obiektu wraz z parkiem i zapewnia namiot do konsumpcji obiadu, oraz inną niezbędną pomoc w przebiegu naszej obecności na terenie pałacowym. W godzinach wieczornych przewidujemy powrót do hotelu i nocleg. W dniu 9 sierpnia kończymy spotkanie po śniadaniu i rozjeżdżamy się w zalezności od potrzeb i mozliwości uczestników zjazdu. Jeżeli z przyczyn niezależnych ode mnie nastąpią jakieś zmiany – będę na bierząco informował na mojej stronie na Naszej Klasie lub na „facebooku”.
Zatem moi kochani! Zapraszam do licznego uczestnictwa. Pozdrawiam. Roman STARK

Komentarze

Autor: kalkal-6901
Data dodania 06 lipca 2013 22:39

Polecam jako godne uwagi i zachecam rowniez do uczestnictwa w II-Zjezdzie. Jest to jedyna okazja do ponownego spotkania sie rowiesnikow – bylych wychowankow tamtejszego PDDz z lat 1949-1958. Zaluje, ze nie uczestniczylem w I-Zjezdzie, ale wczesniej nie dotarla do mnie informacja o organizowaniu takiej uroczystosci. Relacje z poprzedniego zjazdu, zwlaszcza film video autorstwa Romana wzbudzil we mnie wiele refleksji, a momentami wzruszal, zapewne nie tylko mnie. Warto by pokusic sie o jakies opracowanie lub rzetelna kronike o tamtych latach. Im wiecej bedzie materialow faktograficznych tym ciekawsza bedzie kronika. Kazde wspomnienia maja swoja wartosc, dlatego warto sie nimi wspolnie podzielic. Wkrotce bedzie taka okazja. Pamietajmy 7-8-9-sierpnia 2013r Zachecam do uczestnictwa w tym spotkaniu. Krzysztof z Wroclawia

Autor: wal-szat
Data dodania 29 marca 2014 0:39

Przeżyłem w w/w D.Dziecka kilka lat od 1954-1959 r/wczesniej w innych D.D.Dzięki wspaniałemu człowiekowi Leopoldowi Bolkowi mimo różnych „potworności”losu wyszedłem na ludzi.

Dodaj komentarz