Site menu:

Co nowego w pałacu?

Odnowione wrota mauzoleum, wykonywanie elementów na wieżę. Zobacz jakie prace w najbliższym czasie czekają pałac i jego kompleks.

Na chwilę obecną zostały odnowione dwie sztuki drzwi z mauzoleum gdzie także zostaną położone ostatnie tynki wewnątrz a następnie nowych tynków doczeka się podziemna krypta. Ponad to w mauzoleum zostanie zamontowany system ogrzewania co zapobiegnie powstawaniu wilgoci. Ze względu na to iż firma remontująca pałac nie dostała dofinansowania na wymianę dachu zostanie on zabezpieczony przed zimą. Park został uporządkowany oraz odkryto i wyczyszczono fundamenty altanki w nim się znajdującej. Zobacz fotogalerię wykonaną w trakcie dożynek kiedy to po raz kolejny kompleks pałacowy został udostępniony dla mieszkańców.
Kliknij aby zobaczyc zdjęcia

Komentarze

Autor: lola
Data dodania 15 kwietnia 2011 12:33

Byłam w Krowiarkach w środę, wszystko pozamykane na cztery spusty. Przy tym tempie prac może za 20 lat będzie widać jakieś efekty ?

Autor: Krzysztof
Data dodania 08 listopada 2012 19:38

Byc moze nie jest juz tak zle z postepem prac odrestaurowujacymi ten piekny zabytek. Mam jeszcze nadzieje, ze zobacze naocznie efekt przywrocenia palacu i jego otoczenia do dawnej swietnosci. Niech zywi nie traca nadziei bo ona umiera ostatnia. Optymista: Krzysiek z Wroclawia

Dodaj komentarz