Site menu:

Jak wyglądał pałac przed laty?

Dzięki Panu Romanowi Stark byłemu wychowankowi domu dziecka w Krowiarkach możemy choć na chwilę przenieść się w przeszłość i zobaczyć jak pałac wyglądał trzydzieści, czterdzieści a nawet pięćdziesiąt pięć lat temu.Szczególnym rarytasem z jego zbiorów jest zdjęcie klatki schodowej wykonane w 1955 roku. Panu Romanowi bardzo dziękujemy za udostępnienie nam zdjęć. Podziękowania należą się również Karolinie Koszarskiej i Damianowi Dąbrowskiemu autorom zdjęć nadesłanym nam z portalu www.palaceslaska.pl a także Małgorzacie Płoszaj za nadesłanie skanów zdjęć wykonanych przez nią w czerwcu 1998 roku.

Zdjęcia można oglądać w naszej galerii klikając w ikonę „stare zdjęcia i pocztówki” Album zawiera jak na razie trzy strony i można w nim obejrzeć 64 zdjęcia. Wszystkim którzy posiadają jakieś zdjęcia pocztówki prosilibyśmy o kontakt.

Komentarze

Autor: romstar
Data dodania 06 maja 2010 15:48

Cenię sobie ten portal ponieważ stanowi o moim ukochanym miejscu z lat wczesnego dzieciństwa. Wszystkim jego twórcom i uczestnikom dzieki ktorym strona będzie sie rozwijała – serdecznie dziekuję. Roman z Opolszczyzny

Dodaj komentarz